قوانین مرجوعی کالا

یکی از مهمترین هدف های ما در مجموعه هایپرمارکت پلاس اینه که خیال شما راحت باشه! واسه همین قبل از اینکه خرید کنید، متخصصینمون بهتون مشاوره میدن تا متناسب با نیازتون بهترین انتخاب رو توی خرید محصولات داشته باشید.

اما کاره دیگه، یهو دیدین یکی از خریدش پشیمون شد! یا اینکه اصلا قصور از سمت ما بود و اون چیزی که میخواست رو بهش تحویل ندادیم. میخوایم بگیم خیالتون راحت. جنس خریداری شده  پس گرفته می شود! 

اگر یکی از شرایط زیر اتفاق افتاده باشه، شما میتونید طی کمتر از 24 ساعت کالا رو برگشت بدید .

1) انصراف از خرید

بنا به هر دلیلی ، شاید شما از خرید محصول پشیمون بشید و بخواید پسش بدید یا با یه محصول دیگه عوضش کنید. خیلی راحت می تونید محصول رو به هایپرمارکت پلاس برگردونید. فقط یادتون باشه شرایط زیر رو حتما رعایت کرده باشید:

 • بسته بندی و پلمپ بسته رو باز نکرده باشید
 • از محصول استفاده نکرده باشید
 • بارکد محصول مخدوش نشده باشه
 • حداکثر تا یک روز کاری به پشتیبانی هایپرمارکت پلاس اطلاع داده بشه

2) مغایرت با محتوای سایت

در صورتی که ویژگی های محصول دریافت شده با اطلاعات درج شده توی سایت مغایرت داشت، می تونید اون رو به هایپرمارکت پلاس برگردونید. فقط توجه داشته باشید که موارد زیر را رعایت کنید تا کالای مرجوع شده شما مورد پذیرش کارشناسان هایپرمارکت پلاس قرار بگیره:

 • حداکثر تا 24 ساعت پس از دریافت کالا، مغایرت با محتوای سایت رو به اطلاع کارشناسان هایپرمارکت پلاس برسونید
 • از محصول استفاده نکرده باشید

3) آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری

در صورتی که بسته بندی کالا مخدوش بود، بسته رو از پست نپذیرید و همون لحظه به کارشناسان هایپرمارکت پلاس اطلاع بدید. در صورتی که بعد از باز کردن بسته بندی کالا متوجه آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری در دستگاه شدید، اون رو به هایپرمارکت پلاس برگردونید. اما توجه داشته باشید که موارد زیر را رعایت کنید تا کالای مرجوع شده شما مورد پذیرش کارشناسان هایپرمارکت پلاس قرار بگیره:

 • حداکثر تا 24 ساعت بعد از دریافت کالا، آسیب دیدگی یا ایراد فیزیکی و ظاهری محصول رو به اطلاع کارشناسان هایپرمارکت پلاس برسونید.
 • از کالا استفاده نکرده باشید.
 • هدیه و اقلام همراه کالا رو هم به همراه اون به هایپرمارکت پلاس برگردونید.

چند تا نکته مهم

 1. هزینه ارسال کالا به هایپرمارکت پلاس ، در صورتی که دلیل برگردوندن کالا آسیب دیدگی و ایراد فیزیکی و ظاهری یا مغایرت با محتوای سایت باشه، بر عهده هایپرمارکت پلاس و در صورتی که علت بازگشت کالا انصراف از خرید باشه، بر عهده مشتریه.
 2. بعد از رسیدن کالا به دست ما ، یک روز کاری صرف بررسی کارشناسان هایپرمارکنت می شه و در صورت تایید اونها تعویض کالا یا برگردوندن وجه انجام میشه.
 3. در صورتی که کارشناسان هایپرمارکت پلاس علت و شرایط محصول رو برای بازگشت تایید نکنن، محصول به مشتری بازگشت داده میشه و هزینه بازگشت کالا هم بر عهده مشتریه. در صورت مشتری اون رو قبول نکنه، محصول 30 روز پیش هایپرمارکت پلاس به امانت باقی می مونه و بعد از اون هایپرمارکت پلاس هیچ مسئولیتی در قبال محصول مشتری نداره.
 4. در صورت تصمیم به بازگشت کالا، محصول در یک بسته بندی جدا قرار داده بشه و از نوشتن و چسبوندن نوشته و یادداشت روی بسته بندی اصلی محصول خودداری بشه. در صورت مخدوش شدن بسته بندی کالا، کارشناسان هایپرمارکت پلاس مرجوع شدن اون رو قبول نمیکنن.

حالا چی کار باید بکنیم؟

یکم بالاتر گفتیم که اگر مشکل توی بسته بندی محصول بود و بسته بندی مخدوش بود، همون لحظه اصلا از پیک تحویلش نگیرید. با کارشناسان هایپرمارکت پلاس تماس بگیرید، اعلام کنید و محصول رو برگردونید تا یدونه سالمش رو براتون بفرستیم. اما اگه محصول رو باز کردید و دیدید مشکل داره یا اینکه قبل از باز کردن بسته بندی از خریدتون منصرف شدید و خواستید پسش بدید، زود (قبل از اینکه 24 ساعت از تحویل کالا بگذره) بیاید تو سایت هایپرمارکت پلاس وارد حساب کاربریتون بشید و فرم بازگشت کالا رو پر کنید. بعد از ارسال فرم تا 7 روز وقت دارید تا محصول رو برای ما ارسال کنید. فقط حواستون باشه حتما تا قبل از 24 ساعت فرم رو بفرستید وگرنه دیگه امکان بازگشت کالا وجود نداره.

در صورتی که سوالی یا پیشنهادی دارید میتونید از طریق صفحهارتباط با هایپرمارکت پلاس ، باهامون در میون بذارید تا درست همون چیزی باشیم که میخواید!

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه